PFR

Przyjmujemy dzieci uczące się w szkole, za okazaniem legitymacji

REGULAMIN

Prosimy o zapoznanie się z zasadami i przestrzeganie ich.

Ze względu na zalecenia behawiorystki wstęp do kawiarni możliwy jest tylko dla dzieci uczęszczających do szkoły lub starszych.

  1. Kot chodzi własnymi ścieżkami - NIE NOŚ GO ZATEM NA RĘKACH. Jeśli chcesz się z nim pobawić, po prostu do niego podejdź.
  2. Podczas robienia zdjęć WYŁĄCZ LAMPĘ BŁYSKOWĄ. Wiemy, że to kot jest tu gwiazdą, ale nie za bardzo lubi blaski fleszy.
  3. Nasze koty mają jedzenia pod dostatkiem, więc NIE DOKARMIAJ ICH. Jeśli coś przyniosłeś, zostaw w pudełku na karmę przy wejściu do kawiarni.
  4. Koty przesypiają większość dnia - NIE BUDŹ ŚPIĄCEGO ZWIERZAKA i nie wyciągaj go z budki. Uszanuj to, że może nie być zainteresowany zabawą.
  5. ZACHOWAJ SPOKÓJ I NIE BIEGAJ. Koty mają bardzo wyczulony słuch i nie przepadają za hałasem.

Proszę miej na uwadze, że za nieprzestrzeganie regulaminu opiekun kotów może zwrócić Ci uwagę lub poprosić o opuszczenie kawiarni.

Oferta "Kocia Kawiarnia Kociarnia"

Kawy

Spróbuj naszych pysznych kaw kociej lub serduszkowej!

Babeczki, ciasta

Mamy także dla Ciebie wyjątkowe smakołyki, które umilą ci czas u nas!

Kawiarniane gadżety

Czekają także w naszej kawiarni różnego rodzaju gadżety i przedmioty z logiem naszej kawiarni!

Zobacz nasze menu:


Strona 1 Strona 2

Kilka słów o kociej kawiarni

Kocia kawiarnia - Kociarnia to cudowne miejsce, w którym napijesz się przepysznej kawy, spróbujesz domowych wypieków i to w towarzystwie przyjaznych kotów.

Zaprosimy Cię w czarodziejskie miejsce gdzie przechodząc przez szafę, znajdziesz się w "Kocim Raju" w którym gospodarzami są koty. Tutaj możesz poczytać książkę, gazetę lub po prostu pobyć z kotem.

Galeria zdjęć