Koty pod opieką fundacji „Kocia Akademia”

Koty mieszkające przy ulicy Lubicz 1

Simba
Simba
  • Rok urodzenia: 2009
  • Rasa: Maine Coon

Kot widmo, najczęściej oglądany w środku nocy przez witrynę, kiedy wyleguje się na drapaku lub stoliku oraz w porannych godzinach, kiedy kawiarnia jeszcze zamknięta. Niech nie wprowadzi Cię w błąd jego wielkość i uderzające podobieństwo do lwa! Ten rudowłosy maine coon to najspokojniejsza istota pod słońcem. W ciągu dnia zwykle śpi w odosobnieniu, ale nad ranem i pod wieczór wychodzi na salę, siada przy oknie, obserwuje z zaciekawieniem to, co się dzieje na zewnątrz i zaprasza przechodniów na kawkę i kocie łakocie.

Pumba
Pumba
  • Rok urodzenia: 2013
  • Rasa: mieszanka europejskiego i norweskiego leśnego

Radosny kot. Zawsze stara się  być w centrum uwagi. Łasy na pochwały i komplementy na temat tego, jak bardzo jest piękny. Jego ulubionym miejscem do spania jest wysoki drapak, gdzie rozkłada się wygodnie i jest przez wszystkich podziwiany. Puszysty łowca wędek. Poluje też na gumowe piłeczki. Najważniejsze jednak, nawet podczas polowań, jest zachowanie klasy, i z mieszanką godności i rozpaczy próbuje nie stracić kontroli podczas pościgu, co jest  trudne, gdy ma się tak puchate łapki.

Gucci
Gucci
  • Rok urodzenia: 2008
  • Rasa: birmański

Flegmatyk i myśliciel. Wyznacza sobie punkt obserwacyjny, z którego patrzy na to, co się wokół dzieje. Nigdy się nie śpieszy, powolnym krokiem spaceruje między stolikami. Najchętniej jednak przemierza swój własny, koci świat, dlatego często sprawia wrażenie nieobecnego duchem. Jest bardzo przyjazny, często domaga się pieszczot, głaskania i mnóstwa miłości. Największy łakomczuch.

Staś i Nel
Śnieżka
Małgosia
Małgosia
Jaś
Jaś
  • Rok urodzenia: 2017
  • Rasa: europejski

Najmłodsi członkowie kociej rodzinki.     Rozbrykane, wesołe, pełne energii rodzeństwo.
Małgosię można rozpoznać po rudych łatkach, Jasiowi ich brakuje. Zawsze chętne do zabawy, uwielbiają skakać za piórkami i sznureczkami, a trzeba przyznać, że robią to wyjątkowo efektownie. W ich niewielkich ciałkach kryje się niezliczona ilość uroku i słodyczy.

Koty mieszkające przy fundacji na ulicy Krowoderskiej 48

 

Szczęściara
Szczęściara

SZCZĘŚCIARA Chociaż wygląda najmłodziej, ma już 3.5 roku. Jest pierwszą kotką uratowaną przez Kocią Akademię. Ma zdolności akrobatyczne i wspinaczkowe, które bardzo chętnie okazuje, bo lubi być w centrum uwagi. Bardziej woli bawić się i biegać, niż być głaskaną. Lubi polować na patyczek schowany pod poduszką albo dywanem.

Henio
Henio
Daisy
Daisy

DAISY 3 letnia nieśmiała koteczka. Daisy decyduje kiedy chce być głaskana, ale jeśli już Ci pozwoli, to jest najkochańsza. Uwielbia być drapana pod szyją, ale bądź bardzo ostrożny i nie dotknij brzucha- bardzo tego nie lubi. Na przywitanie daj jej powąchać dłoń. Najbardziej lubi bawić sama. Przyjaźni się z Kukim i Karmelem.

Kuki
Kukuś

KUKI Najstarszy kot w Kawiarni, ma 17 lat i charakterystyczne białe wąsy. W wieku 5 lat został zabrany ze schroniska przez panią Wandę i spędził z nią następne 10 lat. Po jej śmierci trafił do nas. Uwielbia spać na kolanach gości. Uwielbia także ciasta, ale bardzo prosimy nie dawać mu nawet okruszków, bo bardzo mu szkodzą.

Kropek
Kropek
Przecinek
Przecinek

KROPEK Mniejszy, z krótkim, miękkim futerkiem. Zwykle śpi na antresoli albo na półkach na ścianie. Uwielbia biegać za różową wędką, ale jego ulubioną zabawą jest bieganie za zwiniętym w kulkę paragonem. Uwielbia się przytulać, mruczy najgłośniej ze wszystkich.

PRZECINEK z przeciętym uchem i ciemnożółtymi oczami. Największy kot, szef stada. Lubi spać na najwyższym drapaku, albo na środku sali. Lubi mieć wszystkich na oku. Uwielbia polować na patyczek schowany pod poduszką albo dywanem, albo biegać za różową wędką.

Karmel
Karmel

KARMEL Najmłodszy w Kociej, urodził się w połowie kwietnia 2016 roku. Przyjaźni się ze wszystkimi, ale jego najlepszym przyjacielem jest Kleks. Uwielbia bawić się wszystkim, a najbardziej lubi biegać za wędkami albo piłkami. Nie lubi się przytulać do ludzi, woli spędzać swój czas z innymi kotami.

Szafa

Chcesz nas odwiedzić? Wystarczy, że przejdziesz przez magiczną szafę! Do zobaczenia!

Koty do adopcji

Koty do adopcji

Wszystkich chcących zaadoptować kota zapraszamy do sklepu zoologicznego WetMar, gdzie w dwie soboty każdego miesiąca, organizowane są akcje adopcyjne kotów z Domu Tymczasowego Pani Józefy. Na szanse nowych domków czekają zarówno kocięta jak i koty dorosłe. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

WetMar sklep zoologiczny ,ul. Na Barciach 12/2LU, Kraków

Koty zaadoptowane które znalazły swój dom

Timon
Timon
Malwina
Malwina
Cynamon
Cynamon
Gucio
Gucio
Julka
Julka
Waleria
Waleria
Lili
Lili
Misia
Misia
Funia
Funia
Hikora
Hikora
Niko i Boczek
Niko i Boczek

Fanta

Koty które z przyczyn zdrowotnych po leczeniu i operacji wróciły do pierwszego właściciela

 

 

Taunus
Taunus
Cooper
Cooper

Dwaj sympatyczni, koci bracia, którzy przez pewien czas przebywali pod opieką fundacji „Kocia Akademia”. Cooper po zdiagnozowaniu i zoperowaniu złośliwego włókniako – mięsaka, ze względów zdrowotnych nie mógł wrócić do kawiarni. Wraz ze swoim bratem Taunusem, z którym był bardzo związany, wrócili do swojej wcześniejszej właścicielki

Oferta "Kocia Kawiarnia Kociarnia"

Kawy

Spróbuj naszych pysznych kaw kociej lub serduszkowej!

Babeczki, ciasta

Mamy także dla Ciebie wyjątkowe smakołyki, które umilą ci czas u nas!

Kawiarniane gadżety

Czekają także w naszej kawiarni różnego rodzaju gadżety i przedmioty z logiem naszej kawiarni!

Zobacz nasze menu:


Klik

Koty naszej fundacji

Koty mieszkające w Fundacji przy Kociej Kawiarni na ul. Lubicz 1

Simba Simba
Pumba Pumba
Gucci Gucci
Małgosia Małgosia
Jaś Jaś
Staś i Nel Staś i Nel

Kilka słów o kociej kawiarni

Kocia kawiarnia - Kociarnia to cudowne miejsce, w którym napijesz się przepysznej kawy, spróbujesz domowych wypieków i to w towarzystwie przyjaznych kotów.

Zaprosimy Cię w czarodziejskie miejsce gdzie przechodząc przez szafę, znajdziesz się w "Kocim Raju" w którym gospodarzami są koty. Tutaj możesz poczytać książkę, gazetę lub po prostu pobyć z kotem.

ZOBACZ FILMY O KOCIEJ KAWIARNI!

Galeria zdjęć

Partnerzy